Sidebar

فرآیند کاری ما

 

فرآیند کاری ما چهار گام دارد:

 

گام اول: ساختار مواد اولیه مورد نظر شما چیست؟

 

ساختار مواد اولیه انتخابی شما با توجه به محصولی که میخواهید بسته بندی کنید، وزن بسته بندی، شرایط حمل و نگهداری کالای بسته بندی شده، شرایط بسته تا رسیدن به دست مصرف کننده و ... مشخص می‌شود. ساختار مواد اولیه انتخابی شما بر اساس آنچه در زیر می آید است:

 

۱.چه چیزی بسته بندی می کنید (آیا پودر است؟ یا گرانولی، یا مایع، یا خمیر، یا سنگین، یا روغنی و ...)

 

۲.آیا میخواهید محصولتان دیده شود و یا پنجره ای روی پاکت برای نشان دادن محصول داشته باشید؟

 

۳.چه میزان محصول را برای بسته بندی کردن در پاکت در نظر گرفته اید؟ (۱۵۰ گرم، ۱ کیلو یا هر وزن دیگری؟)

 

۴.چه سبکی برای پاکت سازی مد نظر شماست؟ (سبک های بسته بندی ما را ببینید! ایستاده زیپ دار با کف گرد، ایستاده زیپ دار با کف K، سه طرف دوخت یا وکیوم، ساید گاست و ...)

 

۵.چه امکاناتی میخواهید؟ (زیپ، آسان بازشو (Tear notch)هنگ اوت دایره ای، هنگ اوت کلاه مکزیکی، دسته موزی، دسته تقویت و ...)

 

۶.پاکت شما در معرض چه شرایطی قرار می‌گیرد.

 

گام دوم: مشخص نمودن سایز پاکت

 

اول از همه شما به تعیین برخی مشخصات همچون وزن و نوع محصول (خشک، پودری، مایع و ...) نیاز دارید. با این تخمین ما نزدیکترین سایز را به شما پیشنهاد می دهیم و تا مشخص شدن بهترین سایز برای محصول به شما کمک می‌کنیم.

 

دو نکته اساسی را در نظر داشته باشید:

 

الف: اگر حداقل سفارش ها (۳۰۰ کیلو برای بدون چاپ و ۱۰۰۰ کیلو برای چاپ شده) را در نظر دارید، ما بر اساس سفارش شما تولید می‌کنیم، پس نگران سایز نباشید، هر سایزی بخواهید تولید می‌شود.

 

ب: برای استفاده بهتر از برخی امکانات و سبک های پاکت سازی در مورد تعیین دقیق عرض و طول با ما مشورت کنید. در تماس با ما درنگ نکنید.

 

گام سوم: چیدمان طرح ها و آماده سازی طرح برای ساخت سیلندر

 

تمامی مشتریان (چه آن‌هایی که کار غیرچاپی دارند و چه آن‌هایی که کار چاپی دارند) پیش از سفارش تولید در مورد نحوه چیدمان طرح‌ها از مشاوره ما بهره می‌گیرند.

 

برخی از مشتریان چند طرح مختلف در یک سایز مشخص دارند و یا اینکه چند سایز مختلف دارند. بنابراین شاید با یک برآورد ساده به این نتیجه برسند که داشتن تمامی این طرح‌ها به صورت چاپی هزینه سنگینی روی دست‌شان می‌گذارد. در برخی موارد مشتری از داشتن این پاکت‌ها پشیمان می‌شود و گاهی تنها به چاپ برخی طرح‌ها اکتفا می‌کند.

 

اما ما راهکار بهتری سراغ داریم!

 

با ما مشورت کنید!

 

به عنوان مثال: یکی از مشتریان ما طرح‌هایش را با سایز ۲۴*۱۶*۸ جهت بسته بندی خشکبار ارائه کرده است. چیدمان ما به او این امکان را می‌دهد تا ۸ طرح مختلف را در یک سیلندر داشته باشد.

 

پس اگر در انتخاب پاکت‌های ما مردد هستید همین حالا تماس بگیرید!

 

* پس از مشخص شدن چیدمان، نوبت آماده سازی طرح‌هایتان برای سیلندرسازی است که توسط تیم طراحی ما صورت می‌گیرد. تمامی طرح‌های ارسالی جهت سیلندرسازی خطی سازی (illustrate) می‌شوند.

 

** فرمت طرح های ارسالی توسط شما بهتر است در قالب illustrator یا Photoshop باشد. 

 

***سیلندرهای ما مادام‌العمر هستند و شما با یک‌بار ساختن سیلندر در صورتیکه تغییری در طرح‌تان نداشته باشید، می‌توانید با خیال راحت سال‌ها از همان سیلندر استفاده نموده و از کیفیتی یکنواخت در طول سال‌های استفاده از آن لذت ببرید. اما هرگونه تغییری در سیلندر مستلزم ساختن دوباره آن می‌باشد.

 

**** تعداد سیلندرهای هر طرح با کیفیت چاپ آن ارتباط مستقیم دارد.

 

گام چهارم: صدور پیش فاکتور و فرآیند تولید و ارسال

 

صدور پیش فاکتور با توجه به گام‌های قبلی صورت می‌پذیرد. 

 

۱.در صورتیکه کار شما غیرچاپی باشد، حدود دو هفته تا تکمیل و ارسال سفارش‌تان زمان لازم داریم. پس مراقب موجودی انبارتان باشید.

 

۲.در صورتیکه کار شما چاپی باشد و این اولین سفارش شماست، حدود ۴۵ تا ۶۰ روز کاری پس از تایید طرح جهت فرآیند ساخت سیلندر، چاپ، لمینیت، برش، پاکت‌سازی و ارسال زمان لازم داریم.

 

۳.در صورتیکه کار شما چاپی باشد و قبلا سیلندر را آماده کرده ایم، زمان مورد نیاز ۲۰ الی ۳۰ روز کاری می‌باشد. مراقب موجودی انبارتان باشید.

 

پس از صدور پیش فاکتور و ثبت عملیات مالی شما توسط واحد حسابداری تیم اجرایی ما جهت پیگیری سفارش مشتری وارد عمل می‌شود و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود کار شما در زمان تعیین شده آماده ارسال خواهد بود.

 

۴.پس از اتمام کار، واحد تولید با ارائه آمار تولید به واحد حسابداری و انبار، مقدمات ارسال محصول نهایی را برای شما فراهم می‌نماید. پس از صدور فاکتور قطعی و دریافت اسناد مالی از شما، محصول برایتان ارسال می‌گردد.

کاربران آنلاین

ما 15 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چیک پکس راهکاری برای ایجاد مزیت

بیشتر بدانید